Het lijkt er op dat u deze website in privé-modus bekijkt. Hierdoor kunnen bepaalde functionaliteiten niet juist werken. Om te kunnen boeken bezoekt u de website in de normale modus.

Contact

Contact & openingstijden Heb je nog vragen?

E-mailformulier

Vul het formulier in en wij proberen zo snel mogelijk antwoord te geven.

openingstijden theaterkassa

Ma 7.00 tot 18.00 uur
Di t/m vr 7.00 tot 23.00 uur
Za 8:00 tot 23:00 uur
Zo 8.00 tot 18.00 uur
Chat: Klik hier om een chat te starten
E-mail: info@maaspoort.nl
Telefoon: ma t/m vr van 11.00 tot 13.00 uur via +31(0)77 320 72 22

Adressen
Hoofdingang | Oude Markt 30, 5911 HH Venlo
Postadres | Oude Markt 30, 5911 HH Venlo
Postadres pakketten | Peperstraat 27, 5911 HA Venlo
Parkeergarage | Q-Park parkeergarage Maasboulevard: Prinsessesingel 5, Venlo
Artiesteningang (artiesten) Peperstraat 27, 5911 HA Venlo
Laden en lossen (leveranciers) Peperstraat 31, 5911 HA Venlo

Meer informatie over Route & Parkeren

KVK: 12019700 | BTW: NL 006021670B01



frontoffice & hospitality

​Manager frontoffice & hospitality
Sjo Delvaux
E: s.delvaux@maaspoort.nl 

Teamleider frontoffice
Semmy Wanders
T: +31(0)77 320 72 22
E: s.wanders@maaspoort.nl

Assistent Bedrijfsmanager 
Rens van Gerwen
T: +31(0)77 320 72 22
E: r.v.gerwen@maaspoort.nl

Assistent Bedrijfsmanager 
Sady Sloesen
T: +31(0)77 320 72 22
E: s.sloesen@maaspoort.nl


gebouwen & techniek

Manager techniek, gebouw en beheer
Ton Lamberts
T: +31(0)6 229 227 29
E: t.lamberts@maaspoort.nl

Coördinator techniek / plv. manager
Tom Janssen
T: +31(0)6 270 549 40
E: t.janssen@maaspoort.nl

Gebouwbeheer
Paul Delsing
T: +31(0)6 130 210 34
E: p.delsing@maaspoort.nl

Planning & (voorstelling)techniek
Erik Lange
T: +31(0)6 218 687 80
E: E.Lange@maaspoort.nl

 

business & events

Algemeen
E: events@maaspoort.nl

Operationeel manager
Eef den Dekker
T: +31(0)77 320 72 22
E: e.dekker@maaspoort.nl

Coördinator Business & Events
Veronique Haenen – Schmitz
T: +31(0)77 320 72 20
E: v.schmitz@maaspoort.nl

Eventmanager 
Michelle Jaspers
T: +31(0)77 320 72 19
E: m.jaspers@maaspoort.nl

 

marketing, programmering & educatie

Algemeen 
E: pr@maaspoort.nl

Manager marketing, programmering & educatie | Adjunct directeur
Linda Keijzers-van Vegchel
T: +31(0)6 222 332 70
E: l.vanvegchel@maaspoort.nl
Genres: musical

Programmeur
Wieke Vrijhoef
T: +31(0)6 302 967 61
E: w.vrijhoef@maaspoort.nl

Marketeer
Simone Coenen-Oostdam
T: +31(0)77 320 72 53
E: s.oostdam@maaspoort.nl
Genres: toneel, dans, muziektheater, beeldend theater

Medewerker marketing en educatie
Chelsea Lekatompessy-Ottenheijm
T: +31(0)77 320 72 11
E: c.lekatompessy@maaspoort.nl
Genres: familie, theatercollege, opera, klassiek, cabaret

Medewerker marketing | Online
Piene Luijpers
T: +31(0)77 320 72 08
E: p.luijpers@maaspoort.nl
Genres: komedie, show, muziek

directie & staff

Directeur-bestuurder
Leon Thommassen
E: l.thommassen@maaspoort.nl

Manager Finance & Control | P&O | ICT
Marjolein van Ophoven
T: +31(0)77 320 72 28
E: m.v.ophoven@maaspoort.nl

P&O ​
Marielle Warmerdam
T: +31(0)77 320 72 16
E: m.warmerdam@maaspoort.nl

Inloggen

Nog geen account?