Het lijkt er op dat u deze website in privé-modus bekijkt. Hierdoor kunnen bepaalde functionaliteiten niet juist werken. Om te kunnen boeken bezoekt u de website in de normale modus.

Contact

Contact & openingstijden Heb je nog vragen?

E-mailformulier

Vul het formulier in en wij proberen zo snel mogelijk antwoord te geven.

Telefonisch tickets reserveren
Ma t/m vr van 11:00 tot 13:00 uur via +31(0)77 320 72 22 

Chat: Klik hier om een chat te starten
E-mail: info@maaspoort.nl

Adressen
Hoofdingang | Oude Markt 30, 5911 HH Venlo
Parkeergarage | Q-Park parkeergarage Maasboulevard: Prinsessesingel 5, Venlo
Artiesteningang (artiesten) Peperstraat 27, 5911 HA Venlo
Laden en lossen (leveranciers) Peperstraat 31, 5911 HA Venlo

Meer informatie over Route & Parkeren

KVK: 12019700 | BTW: NL 006021670B01



frontoffice & hospitality

​Manager frontoffice & hospitality
Sjo Delvaux
E: s.delvaux@maaspoort.nl 

Teamleider frontoffice
Semmy Wanders
T: +31(0)77 320 72 22
E: s.wanders@maaspoort.nl

Assistent Bedrijfsmanager 
Rens van Gerwen
T: +31(0)77 320 72 22
E: r.v.gerwen@maaspoort.nl

Assistent Bedrijfsmanager 
Sady Sloesen
T: +31(0)77 320 72 22
E: s.sloesen@maaspoort.nl


gebouwen & techniek

Manager techniek, gebouw en beheer
Ton Lamberts
T: +31(0)6 229 227 29
E: t.lamberts@maaspoort.nl

Coördinator techniek / plv. manager
Tom Janssen
T: +31(0)6 270 549 40
E: t.janssen@maaspoort.nl

Gebouwbeheer
Paul Delsing
T: +31(0)6 130 210 34
E: p.delsing@maaspoort.nl

Planning & (voorstelling)techniek
Alexandra Jansen
T: +31(0)6 427 663 51
E: a.jansen@maaspoort.nl

 

business & events

Algemeen
E: events@maaspoort.nl

Operationeel manager
Eef den Dekker
T: +31(0)77 320 72 22
E: e.dekker@maaspoort.nl

Coördinator Business & Events
Veronique Haenen – Schmitz
T: +31(0)77 320 72 20
E: v.schmitz@maaspoort.nl

Eventmanager 
Michelle Jaspers
T: +31(0)77 320 72 19
E: m.jaspers@maaspoort.nl

 

marketing, programmering & educatie

Algemeen 
E: pr@maaspoort.nl

Manager marketing, programmering & educatie | Adjunct directeur
Linda Keijzers-van Vegchel
T: +31(0)6 222 332 70
E: l.vanvegchel@maaspoort.nl
Genres: musical

Programmeur
Wieke Vrijhoef
E: w.vrijhoef@maaspoort.nl

Marketeer
Simone Coenen-Oostdam
T: +31(0)77 320 72 53
E: s.oostdam@maaspoort.nl
Genres: toneel, dans, muziektheater, beeldend theater

Medewerker marketing en educatie
Chelsea Lekatompessy-Ottenheijm
T: +31(0)77 320 72 11
E: c.lekatompessy@maaspoort.nl
Genres: familie, theatercollege, opera, klassiek, cabaret

Medewerker marketing | Online
Piene Luijpers
T: +31(0)77 320 72 08
E: p.luijpers@maaspoort.nl
Genres: komedie, show, muziek

directie & staff

Directeur-bestuurder
Leon Thommassen
E: l.thommassen@maaspoort.nl

Manager Finance & Control | P&O | ICT
Marjolein van Ophoven
T: +31(0)77 320 72 35
E: m.v.ophoven@maaspoort.nl

P&O ​
Marielle Warmerdam
T: +31(0)77 320 72 16
E: m.warmerdam@maaspoort.nl

Contact & adres

Contact
Route & Parkeren

Informatie

Over ons
Vacatures
Duurzaam ondernemen

Jouw privacy is ons beleid. Lees hier alles over privacy.


wij danken onze partners

Scheuten | Vostermans Companies | Hela ThissenSormac | Leolux

trotse partner van
theaterdichtbij.nl
Nieuwsbrief

Altijd op de hoogte zijn van het laatste Maaspoort nieuws? Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief.

volg ons op

Maaspoort

De Maas is een inspiratiebron, een minnaar die stroomt door het hart van Venlo. Zoals Maaspoort ook het kloppende hart van de stad is. De Maas is levendig, mooi, energiek en in beweging. De poort staat voor de ontdekker. De gids. Deze staat altijd open voor iets nieuws. Iets uitdagends met een vleugje rebel. Deze leidt je tot nieuwe inspiratie, (ont)spanning en genot.


wij danken onze partners

Scheuten | Vostermans Companies | Hela ThissenSormac | Leolux

trotse partner van
theaterdichtbij.nl

Inloggen

Nog geen account?